Tule Heateo kogukonnaüritusele 16. mail!

Heateo Sihtasutus alustab sel kevadel uut üritustesarja, mille raames kohtuvad huvilised, vabatahtlikud ning vabaühendused. Sarja “Heateo jutud” raames räägime sellest, mida tähendab töö kolmandas sektoris, vabatahtlikuks olemine ning millised on võimalused mõjusaks panustamiseks.

Heateo ümber on palju vabatahtlikke, kes panustavad oma professionaalseid oskusi ja teadmisi suure ühiskondliku mõjuga algatustesse. Võimalusi selleks on palju – ekspertide, mentorite või strateegiliste arendusprojektide läbiviijatena. Sellest aastast on Heateos Aktiivsete Kodanike Fondi* toel käimas ka suurem arendusprojekt, et professionaalset vabatahtlikkust veelgi suuremalt tutvustada ja uusi inimesi panustama kutsuda.

Selle raames toimuvad läbi aasta mitmed üritused, kus me räägime nii vabatahtlike kui vabaühenduste lugusid ja jagame inspireerivamaid case studysid meie kogemustest. Selleks, et vabatahtliku töö võimalused oleksid huvilistele paremini nähtavad ja kättesaadavad, uuendame aasta teises pooles Heateo kodulehekülge. Näeme, et see strateegiline suund loob olulist väärtust vabaühendustele nende võimekuse tõstmisel.

Sarja esimene üritus toimub juba 16. mail, algusega kell 16.00 Heateo Hubis Telliskivis ja meil on külas Uuskasutuskeskuse tegevjuht Diana Paakspuu. Diana on töötanud pikalt erasektoris, aga viimased kolm aastat juhtinud Eesti üht edukamat sotsiaalset ettevõtet. Uuskasutuskeskus on üks organisatsioonidest, kes kaasab vabatahtlikke oma töösse, aga rakendab ka ise Heateo kogukonnas olevaid vabatahtlikke. Diana räägib oma inspireeriva loo, kuidas ta jõudis erasektorist Uuskasutuskeskuse tegevjuhiks ning mis on olnud tema suurimad õppetunnid sellel teekonnal.

Ajakava:
🕓16.00-16.20 Kogunemine
🕟16.20-17.20 Diana Paakspuuga vestleb Heateo tegevjuht Pirkko Valge
🕠17.20-18.00 Vestlused jätkuvad vabamas vormis

Üritus on eesti keeles ja tasuta, kuid kohtade arv on piiratud ja eelregistreerimine vajalik: bit.ly/heateojutud

Soovid Heateo kogukonnaga liituda? Vaata lähemalt: heategu.ee/liitu

*Üritus toimub Heateo kogukonna programmi raames. Programmi rahastab Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

Jaga