Eksperdid

Meil on olnud rõõm olla abiks peamiselt värbamist puudutavates küsimustes. Nagu ka väga paljudes väiksemates ettevõtetes, nii ka vabaühendustes ei ole tavaliselt eraldi personalispetsialisti või -juhti. Aga nagu mulle meeldib öelda, et iga äri on inimeste äri ja seetõttu on töötajad ettevõtte suurim vara, siis on oluline leida tiimi õiged inimesed ja osata neid hoida ning toetada. Smartful on vabaühendustele olnud abiks just võtmeisikute värbamisel – näiteks turundus- ja kommunikatsioonijuht, finantsjuht, müügijuht jne. Oleme olnud abiks nii kogu protsessi juhtimisel ja läbiviimisel kui ka nõustanud vabaühendusi värbamisprotsessi arendamisel, töökuulutuste koostamisel, vestlusteks ettevalmistamisel ja läbiviimisel ning kandidaatide hindamisel.

Helen Pärli

HR ekspert, Smartful Growth

Kõige suurem panus minu jaoks on töötada koos inimestega valdkondades, millega mul ei ole otsest kokkupuudet. Niimoodi on minu mõttemaailm palju avardunud. NULA inkubaatoris erinevate alustavate ideedega tegelemine on andnud palju ka minu igapäevasesse töösse, kus suurema osa ajast tegelen toodetega, mis on juba kaugel algusfaasist. See värskendab minu maailmapilti ja võimaldab probleemidele erinevatest külgedest läheneda.

Tarvet Imala

Playtechi tootejuht

Mentorina aitan suunata Asendusõpetajate programmi IT-süsteemi arendusprojekti startupiliku mõtteviisi poole. Võib-olla suures plaanis natukene ka vaatan, et Haridusfondi antud raha saaks otstarbekalt kasutatud ja selle eest saaks võimalikult suure sammu astutud hariduse paremaks muutmisel. Näen, et ASÕP on reaalselt vajalik projekt, mis lahendab päris probleemi.

Tarkvarainsener, Heateo Haridusfondi toetaja, kes on võtnud lisaks ka mentori rolli, et toetada haridusvaldkonnas olulise Asendusõpetajate programmi rakendamist.

Alar Mäerand

IT ekspert

Rait Matiisen

NULA mentor

Kati Treimann

NULA mentor

Mart Objartel

NULA mentor

Marit Valge

NULA mentor

Norman Saarso

NULA mentor

Kaili Kallas

NULA mentor

Viola Salu

Jekaterina Tint

Katriina Aasmäe

Jaakko Matsalu

Juta Palmeri

Katrin Isotamm

Kati Vabi

NULA mentor

Kairi Rätsepp

Sven-Erik Mändmaa

Kermo Pastarus

Priit Mikelsaar

Krõõt Padrik

Britmarii Kroon-Kesa

Calum Cameron

Mari-Liis Villig

Kalev Rundu

NULA mentor

Brett Astrid Võmma

NULA mentor

Andrus Purde

NULA mentor

Anna-Liisa Reinson

NULA mentor

Indrek Prants

Soovid muuta ühiskonda paremaks? Liitu Heateo kogukonnaga!