Paus ja jätk

“Suvepuhkuse-eelne uudiskiri paneb justkui semikooloni Heateo tegemistele. Aasta esimese poolega on saanud valmis väga suured ja mahukad ettevõtmised. Mõttelise semikooloni paneb Heateo sellele aastale ka meie tiimiliikmete Kersti ja Ulla edasiliikumine,” kirjutab Heateo kommunikatsioonijuht Katrin Arvisto värske uudiskirja juhtkirjas.

Semikoolon on üks põnevamaid kirjavahemärke eesti keele grammatikas. Justkui oleks punkt, aga ei ole ka. Oleks nagu koma, aga päriselt mitte. Semikoolon on ideaalne märk, millega tähistada ühe mõtte lõppemist, aga mitte lause enda lõppu.

Suvepuhkuse-eelne uudiskiri paneb justkui semikooloni Heateo tegemistele. Aasta esimese poolega on saanud valmis väga suured ja mahukad ettevõtmised. Näiteks koolipidajatele mõeldud juhend, kuidas parimal võimalikul viisil haridusjuhte värvata; haridusjuhtide kompetentsi- ja karjäärimudel, millele haridus- ja teadusministeeriumi komisjon on asunud rakendusplaani looma. Aasta alguses viisime ka läbi järjekordse põhjaliku kandideerimisvooru “Ma armastan aidata” annetuskeskkonna jaoks ning alates juunist on 43 konkursi läbinud organisatsiooni armastanaidata.ee platvormil annetajate jaoks leitavad.

Mõttelise semikooloni paneb Heateo sellele aastale ka meie tiimiliikmete Kersti ja Ulla edasiliikumine. Mõlemad on olnud Heateos suurte ja mõjusate tegevuste käivitamise ja elluviimise juures – Kersti aitas töötada välja ja seejärel juhtis üle viie aasta Mõjufondi, Ulla vedas visioonikalt ja kindla käega koolijuhtimise valdkonna tegemisi – ning nüüd on aeg astuda järgmised sammud. Nagu intervjuust lugeda saab, on mõlema puhul need sammud loogiliseks jätkuks Heateo-ajale. Seega kumbki neist ei lõpeta lauset, vaid alustavad justkui uut mõtet.

Uudiskirja lõpust leiab videokokkuvõtte Heateo sünnipäevapeost, millega tähistasime senist 20aastast teekonda. Piduõhtu andis võimsa teadmise selle kohta, kui tugev on Heateo kogukond. Inimesed, kes kord on Heateoga kokku puutunud, jõuavad aja jooksul uutes rollides ikka ja jälle meie juurde tagasi. See on omaette väärtus, mis annab Heateole julgust aina uuteks ja uuteks mõteteks.

Peagi aga riputame tiimiga kontoriuksele kujundliku semikooloni, et pisut puhata ja augustist juba täie hooga tagasi tegudele asuda.

Imelist suve ja kohtumisteni!

Katrin Arvisto
Heateo kommunikatsioonijuht

Juhtkiri juhatas sisse Heateo juunikuise uudiskirja, mida saad lugeda siit.

Heateo 20. sünnipäeva aftermovie (autor: Kermo Pastarus)

Jaga