Heateo värskeim tiimiliige Brigitta Arutjunjan: siin tegutsedes on päriselt võimalik maailma paremaks muuta

Heateoga liitus jõulude eel Brigitta Arutjunjan, kes võttis oma hoole alla Heateo ja Swedbanki ühise annetuskeskkonna “Ma armastan aidata” sotsiaalmeedia ning asub uuel aastal juhtima NULA inkubaatori ideede kogumise kampaaniat.


“Kui nägin, et Heategu otsib lisajõudu, leidsin end praktiliselt kohe mõtlemast, et sellist tööd tehes on päriselt ka võimalik midagi maailmas paremaks muuta,” meenutab Brigitta. Esimesed nädalad on tema sõnul olnud väga toredad ja töökad. “Hüppasin pardale just ajal, mil ees tervitavad uued ja põnevad projektid. “Ma armastan aidata” keskkonna sotsiaalmeediaga toimetamine teeb igapäevaselt seest soojaks ja kui päris aus olla, siis ootan väga uut aastat ning NULA kampaania starti,” on ta põnevil.


Brigitta on varasemalt teinud kommunikatsiooni ja turundust Valios, Apollo kinos ja Prikes, hoides enda hoole all erinevate tootegruppide turundustegevusi. Avastades endas huvi investeerimise vastu ja soovides saada start-up ettevõttes töötamise kogemust, viis 2019. aastal tee ta Funderbeami turundus- ja kommunikatsioonijuhiks. Funderbeamist emapuhkusel olles panustab Brigitta Heateo kommunikatsioonitegevustesse.


Heateo kommunikatsioonijuhi Katrin Arvisto sõnul on Brigitta juba esimeste nädalatega kenasti tiimi sulandunud. “Esimesest kohtumisest peale on ta olnud meie tegemistega mõttega kaasas ja ausalt öeldes tundub, justkui oleks Brigitta juba pikalt Heateo tiimis toimetanud. Ja see on hea tunne, sest järgmine aasta tuleb meie jaoks pidulik, aga ka väga tegus – Heategu tähistab 20. juubelit, “Ma armastan aidata” keskkond uueneb, nii Mõjufond kui Haridusfond töötavad täistuuridel ning NULA alustab uut ringi. Täienenud koosseisus on kindlam tunne sellele erilisele aastale vastu minna,” ütleb Katrin.

Tere tulemast Heateosse, Brigitta!

Jaga