Menüü

Tule toetajaks

Tahad heategudele õla alla panna?
Toeta Heateo Sihtasutust igakuiselt, näiteks 10-100 euroga või ühekordselt mõne muu sobivama summaga. 
Kui soovite regulaarset ülevaadet meie tegemistest lisa ennast meie uudiskirja listi siin. 
Vaata teisi toetajaid siit.

Fontes PMP (toetaja ja nõustaja): On rõõm näha, kuidas meie kingitud aeg ja energia aitavad kaasa Heateo Sihtasutuse meeskonna püüdlustele. Siiras tänu ning üheskoos saavutatud liikumine soovitud muutuste suunas on parim, mis me oleme koostööst kogenud.   
Heateo SA arveldusarve Swedbankis: EE782200221022367526

Heateo projekt "Ma armastan aidata" annetuskeskkonnas

Tule partneriks

Tahad heategudes kaasosaline olla?
Partnerid toetavad Heateo Sihtasutust 2 aasta jooksul igakuiselt kokkulepitud summaga. Vajaduse tekkides ja kui partneri töögraafik võimaldab, osaleb ta vabatahtliku eksperdina heade algatuste arendamisel.
Vaata teisi partnereid siit.

Maarja Oviir-Neivelt: Toetan sellepärast, et usun! Usun heateolaste tegutsemiskirge ja pühendumisesse; nende töö on õige ja vajalik. Näen, et ratsionaalsele mõistusele utoopilisena tuntuvad ettevõtmised – meelitada arvamusliidrid koolitunde andma või panna äriliidrid tegelema aidsi ennetusega – on teoks saanud.
Katrin Saali Saul: Heateoga seotud töötajatel, partneritel ja vabatahtlikel on peale silmapaistva mõistuse ja taiplikkuse erakordne võime mõelda ja näha südamega. Selliste inimestega koos olemine ja tegutsemine on au. Ja annab lootust, et Eestis on palju helgeid päid ja heldeid südameid.

Tule vabatahtlikuks

Tahad ise heategusid teha?
Vabatahtlikud on inimesed, kes panustavad oma parimaid professionaalseid oskusi ja teadmisi suure ühiskondliku mõjuga algatustesse nõuandjate, strateegilise arendusprojektide läbiviijate või abilistena. Kutsume oma teadmisi jagama suurte kogemustega juhte ja spetsialiste, keda inspireerib võimalus luua koos meiega paremat tulevikku. Oleme vahendanud erasektori vabatahtlikke meie portfelliorganisatsioonidele juba üle kümnendi. Kui soovid panustada Eesti ühiskondlikke probleemide lahendamisesse kontakteeru meiega ning leiame koos viisi, kuidas Sinu panus kõige rohkem positiivset muutust loob!

Kirjuta huvi korral pirkko@heategu.ee või pane ennast kirja veebis: Talendipank 
Vaata teisi vabatahtlikke siit.

Margus Rink: Panustamine Heateo tegemistesse annab mulle parema läbisaamise iseendana. Eks selle tunde aluseks ole ikka see “saamise-andmise” teema. Mind ümbritsev maailm on mulle andnud ja annab jätkuvalt. Kuna mulle ei meeldi võlgu elada, siis olen leidnud Heateo tegemised, mille kaudu oma väike panus ühiskonda tagasi anda.
Daniel Vaarik: Ma arvan, et vabatahtliku töö tegemine on oluliselt parem tegevus kui Eesti mehe lemmiktegevus ehk valitsuse kirumine. Kuigi ka siunamise osas olen päris kõva käsi olnud, eriti mõne sõbra köögis pärast südaööd veini juues, ei ole sellest kunagi nii head tunnet jäänud, kui Heateoga koostööd tehes. Seepärast soovitan seda väga juba hea tuju huvides.